منصور کلاگر نویسنده
وقتی قرار است بعد از 10 سال کنسول ها ارتقاء پیدا کنند، خیلی مهم است که بدانیم کارایی این کنسول ها چقدر پیشرفت کرده اند؟
منصور کلاگر نویسنده
داشتن یک کنسول قدرتمند از نظر سخت افزار بدون کنترلرهای خوب اصلا چیز خوبی نیست !! Sony و Microsoft کلی تغییرات را برای کنترلرهای نسل جدید خود در نظر گرفته و بر روی آنها اعمال کرده اند.
منصور کلاگر نویسنده
بیشتر از یک دهه است که مایکروسافت و سونی بر سر تاج قدر در کنسول های خانگی با هم میجنگند. جدیدترین کنسول خانگی این دو شرکت با نام های Xbox One و PlayStation 4 هم اکنون در دست گیمر ها قرار دارد. با هم به مقایسه ی سخت افزاری این دو کنسول میپردازیم.
منصور کلاگر نویسنده
انتخاب یک لپ تاپ میتواند کار بسیار مشکلی باشد. لپ تاپ های مختلف میتوانند نقاط ضعف و قوت خود را داشته باشند و این یکی از مشکلات تکنولوژی است زیرا همواره سخت افزار های جدید با قابلیت های جدید به بازار عرضه میشوند و ما توقع داریم در لپ تاپی که خریداری میکنیم این سخت افزار ها گنجانده شده باشند.
منصور کلاگر نویسنده
 طی ۴۰ سال گذشته کنسول های بازی زیادی به بازار عرضه شده اند. با هم به بررسی ۵ تا از ضایع ترین این کنسول ها میپردازیم.مقام پنجم ضایع ترین کنسول تاریخ میرسد به Wii mini Nintendo یک کنسول ۱۰۰ دلاری که همراه با یک بازی ماریو کارت باندل شده و به بازار عرضه شده است. وای فای؟ ندارد!
منصور کلاگر نویسنده
از عرضه ی Xbox 360 10 سال میگذرد بعد از فروش 80 میلیون عددی از این کنسول دوست داشتنی به 10 مین سالگرد Xbox 360 میرسیم. 360 با خود کلی امکانات و ویژگی های جدید به دنیای بازی های رایانه ای معرفی کرد
منصور کلاگر نویسنده
این گوشی در حال حاظر در دسترس قرار گرفته و خیلیها نسبت به این گوشی کنجکاو هستند و میخواهند بدانند که این گوشی چجور گوشی ای است و با یک دو دو تا چهارتا ارزش خرید این گوشی را بررسی کنند.
منصور کلاگر نویسنده
از معرفی این دو گوشی چند روزی نمیگذرد پس بیایید با هم ببینیم که کدام گوشی به دیگری برتری دارد.

درباره ی ما

باریا یعنی خدای دانش.
خدایی که علم خودش را به همگان اعطا میکند.
هدف گروه باریا هم همین است.
اموزش رابگان به همه ایرانیان در قالب ویدیو و مولتی مدیا که به راحتی بتونن به علوم نوین و مسایل کامپیوتری روز اشنا بشن.

حدود 10 نفری هستیم که در این سایت با تخصص های مختلف کار میکنیم. هرکی یه قسمت رو اداره میکنه.
امیدوارم مطالب مفیدی برای شما دوستان داشته باشیم


آخرین پست ها

روزنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین مطالب ما در ایمیل خود با خبر شوید