اینک با CMS مستقل (مدیریت محتوا) شرکت محبوب و مشهور YOOtheme با نام Pagekitآشنا شوید
همه ما در دوران کودکی شغلی را برای آینده خود ترسیم کرده ایم که در اکثر موارد، این شغل ‌های رویایی به واقعیت تبدیل نمی شوند و به ناچار وارد حرفه ای می شویم که زمین تا آسمان با انتظارات دوران کودکیمان متفاوت است چرا که با گذشت زمان، فاکتورها و عوامل متعددی در انتخاب و ورود به یک شغل به میان می آیند که تصمیم ما را تحت الشعاع قرار می دهند.
باتوجه به شایعاتی که در چند روز پیش به وجود آمده بود و در شبکه های اجتماعی مخصوصا "اینستاگرام" فیلم هایی منتشر شده بود که فیلم لو رفته از آیفون 4 اینچی بنام 5se
شاید شما هم جزو آن دسته از مردم هستید که گمان می کنند هیچ چیز پنهانی درباره اندروید باقی نمانده است. ولی اینطور نیست. امروز قصد داریم حقایق تعجب آوری را درباره اندروید مرور کنیم. اگر به روزهای گذشته باز گردیم و اگر وقایع کمی متفاوت اتفاق می افتادند،
با تلفن های هوشمند مبتنی بر Firefox OS وداع گویید. موزیلا امروز اعلام کرد که این پلتفرم نرم افزاری را [برای موبایل ها] به دست فراموشی خواهد سپرد و از توسعه و فروش موبایل های مبتنی بر Firefox OS نیز دست می کشد.
چهار سال پیش یک محقق اسکاتلندی به نام هارالد هاس ایده یک نوع اتصال بی سیم به اینترنت را مطرح کرد که با استفاده از لامپ های LED کار می کرد.
با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند سوابق استفاده خود از مرورگر کروم شامل تاریخچه و وب‌سایت‌های مورد مراجعه را مخفی کنند. البته فعال کردن قابلیت یاد شده اجباری نیست.
علی نعیمی نویسنده
در یک اقدام عجیب، مارک زاکربرگ و همسرش پاریسیلا چن اعلام کردند که ۹۹ درصد از فیسبوک را برای پیشرفت انسان‌ها و اعمال خیریه اهدا خواهند کرد. این مقدار از سهام فیسبوک ارزشی در حدود ۴۵ میلیارد دلار دارد.
صفحه1 از2

درباره ی ما

باریا یعنی خدای دانش.
خدایی که علم خودش را به همگان اعطا میکند.
هدف گروه باریا هم همین است.
اموزش رابگان به همه ایرانیان در قالب ویدیو و مولتی مدیا که به راحتی بتونن به علوم نوین و مسایل کامپیوتری روز اشنا بشن.

حدود 10 نفری هستیم که در این سایت با تخصص های مختلف کار میکنیم. هرکی یه قسمت رو اداره میکنه.
امیدوارم مطالب مفیدی برای شما دوستان داشته باشیم


آخرین پست ها

روزنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین مطالب ما در ایمیل خود با خبر شوید